(Wix-Logo) 0850 333 7579
3 Boyutlu lazer tarama, harita ve
İnsansız hava araçları çözümleri
www.3bLazerTarama.net >>
(Wix Logo)
Paksoy Teknik Hizmetler © 1996 - 2017 /
Destek Hattımız : 0850 333 7579 >>
Paksoy Teknik Hizmetler

 

        Paksoy Teknik Hizmetler  ve Tic. Ltd. Şti. Arazi Ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir TOSHIBA kuruluşu olan TOPCON Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm  cihazlarının ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik  servis hizmetinin  gerçekleştirilmesidir.

        Deneyimli,  genç  ve çalışkan kadrosuyla sektörde kısa sürede  lider  olan  şirketimiz müşterilerine  daha  iyi  ve   daha güvenilir   hizmet  verebilmek  için  zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını  genişletmiştir.  Şu anda  sektöründe lider olan  Paksoy  Teknik  Hizmetler  ve Ticaret  Ltd.  Şti. kendi  alanında ilk TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İlk  Sanayi ve  Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İlk TSE ISO-EN900 : 2000 Kalite Belgesini almanın  haklı  gururunu  taşımakta,  profesyonel ekibiyle  ve müşteri odaklı  yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

3 Boyutlu lazer tarama ve İnsansız hava araçlarıyla haritalama ile ilgili sınırsız çözümler

HAKKIMIZDA

           Genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla dünyadaki yenilikleri ülkemize kazandırmayı görev edinmiş firmamızda, müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir.